Serwis komputerowy

Serwis komputerowy Toruń Świadczymy usługi komputerowe z dojazdem do klienta na terenie Torunia i okolic. Naprawy wykonujemy na miejscu. Czytaj więcej.

Sklep komputerowy

Części komputerowe ToruńOferujemy nowe oraz używane części komputerowe, jak i również komputery poleasingowe w atrakcyjnych cenach. Czytaj więcej.

Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm ToruńDla firm zainteresowanych stałą współpracą zapewniamy wsparcie informatyczne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Pomoc stałą (ryczałt) jak i doraźną. Czytaj więcej.

Oferta współpracy

Prowadzisz własną firmę? Szukasz dodatkowego źródła dochodu?

Zainteresuj się naszą ofertą i zostań punktem przyjęć pomockomputer.pl

Serwis komputerowy pomockomputer.pl poszukuje punktów usługowo-handlowych zlokalizowanych na terenie Torunia i okolic w celu nawiązania współpracy w zakresie prowadzenia punktów przyjęć komputerów od Klientów.

pomockomputer.pl zapewnia:

  • Reklamę na kolorowych ulotkach dostarczanych bezpośrednio do skrzynek (kolejny kolportaż przewidywany na miesiąc czerwiec w ilości 20 000 sztuk),
  • Link na stronie internetowej pomockomputer.pl (500 wyświetleń miesięcznie) wraz z ukierunkowaniem pod kątem słów kluczowych,
  • Odbiór sprzętu tego samego dnia, celem nie zajmowania cennej powierzchni użytkowej w firmie.


Od partnerów wymagamy:

  • Wydawania potwierdzenia odbioru sprzętu dla Klienta (wraz z pozostawieniem odcinka dla serwisu, z krótką adnotacją odnośnie usterki)
  • Informacji o przyniesionym sprzęcie (wystarczy wiadomość sms)
  • Widocznej reklamy serwisu pomockomputer.pl


Punkt prowadzący odbiór sprzętu otrzyma od naszego serwisu ustaloną prowizję.
Zadzwoń i umów się na wizytę z naszymi przedstawicielami: 607-066-218 oraz 500-661-016.

Tusze i tonery

Oferujemy Państwu kompletne zaopatrzenie z zakresu zamiennych tuszy atramentowych oraz tonerów do drukarek. Bezpłatna dostawa na terenie Torunia.

Usługi internetowe

Strona internetowa w dzisiejszych czasach jest niezbędna w każdym przedsiębiorstwie. Nasza oferta obejmuje tworzenie nowoczesnych witryn internetowych dostosowanych do potrzeb Klienta.

Materiały reklamowe

Dostarczamy szeroki wachlarz gadżetów reklamowych z indywidualnym nadrukiem Państwa firmy, takie jak m.in.: długopisy, breloki, zapalniczki, ulotki, wizytówki, katalogi, pendrive'y. Oferujemy również pieczątki.

Rabat 15% na usługi informatyczne
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews